MADE GROUP, a.s.
Dlouhá 614/10
110 00 Praha 1
    O nás Nabídka Volná místa Kontakt Napište nám

Akce Pejskar:
formát PDF zde...

 

Název společnosti: MADE GROUP, a.s. Kliknutím zobrazíte mapu
Sídlo společnosti: Praha 1, Dlouhá 614/10
Provozovny společnosti: Praha 9 - Čakovice, Kostelecká 894/61
Hněvotín 455, Hněvotín, okr. Olomouc
Masna Kozí  
IČ: 27124151
Telefonní kontakt: Praha Čakovice:
   objednávky: 255 795 795
   záznamník: 255 795 145
   SMS: 777 007 349
Olomouc tel.: naleznete zde
E-mail: info@madegroup.cz
objednavky-praha@madegroup.cz
objednavky-olomouc@madegroup.cz
https://www.facebook.com/masnakozi

Obchodní zástupci:
Miloš Pešek
774 320 007
pesek@madegroup.cz
Severní Čechy
David Burjanek
774 007 431
burjanek@madegroup.cz
Chomutov - Varnsdorf, Znojemsko, Tábor, Pardubice, Kutná Hora, Litoměřice, Ústí nad Labem, Děčín, České Budějovice
Tomáš Komenda
608 538 647
komenda@madegroup.cz
Střední, Východní Čechy
Stanislav Fraibiš
777 576 201
fraibis@madegroup.cz
Západní, Střední a Severní Čechy, Harrachov, Rokytnice n. Jizerou a okolí, Plzeň, Klatovy
Karel Klikorka
777 007 329
klikorka@madegroup.cz
Severní, Západní, Střední Čechy, Praha
Jindřich Krejčí
777 007 438
krejci@madegroup.cz
Západní Čechy
Jana Kocourková
777 007 372
kocourkova@madegroup.cz
celá Praha, střední Čechy, Strakonice, Příbram
Petr Vacek
777 007 319
vacek@madegroup.cz
Praha, Střední Čechy, Liberec, Chomutov, Ústí n. Labem, Teplice, Pardubice
Ing. Blanka Mánková
732 908 613
mankova@madegroup.cz
Praha
Josef Kouba
777 007 439
kouba@madegroup.cz
Praha a okolí
Martina Nováková / Petra Horvátová
774 723 507
mnovakova@madegroup.cz
Kolín, Kutná Hora, Čáslav
Martin Buďa
774 723 508
mbuda@madegroup.cz
střední Čechy
Robert Špaček
774 723 505
spacek@madegroup.cz
Praha
Oleh Korostelov
773 377 486
korostelov@madegroup.cz
Praha a okolí
Pavel Vrzal
777 007 316
vrzal@madegroup.cz
Vysočina
Jiří Beránek
778 548 222
beranek@madegroup.cz
Praha, Středočeský kraj, Sušice a okolí
© Panacom Group, s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Měsíční akční leták:
formát PDF zde...